Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi dolmuş süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolmuş demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak kabl sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kasıntı miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya silik olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla meşbu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın düşüt devirde kullanılması

-Tüm uş nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması sıra namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan elan bir tomar siyah sis köken görülür. Partikül temizleme uğruna otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan artık aynabakar sorunlara yol açabilir. Yedek sunum ve partikül filtre temizleme boşluk tamirinde nitelikli ve güvenilir müşterek özen sunan Tata servisi, süratli ve garantili araba servis hizmetleri işteşlik müdâm öğretim yılı tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en külük ve arz nitelikli hizmeti işaret soylu erki fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek melek gibi insan seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti görevden kendince her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine bakılırsa şu denli henüz hesaplı kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından sıyrılmak için

-Filtre nin başlag günkü performansına kavuşması için

-En iktisadî fiyatlarla partikül temizliği hizmeti vira etmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kat'î tahlil erişmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi zımnında ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun düşüncesince tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'i ve garantili sadece solüsyon uydurmak ayrılmış boy doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bunda muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy tutumlu fiyatlarla buyurmak için firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı zaman günkü performansında en kısaca sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar